URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/hegeszto-es-lakatos-munkakor-kaposvaron/101005 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.
Hegesztő és lakatos munkakör Kaposváron!

Partnercégünk lemezmegmunkálással foglalkozik, az egyedi alkatrészek gyártásán át, egészen a szériagyártásig.

Feladatok:

  • Félkész alkatrészek gyártása
  • Elemi műveletek elvégzése
  • Termékek szállításra történő elkészítése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Hegesztésben és/vagy lakatos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit Megbízónk ajánl:

  • Azonnali munkakezdés, hosszú távú lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, rendezett munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör és csapatszellem
  • Havi fix jövedelem
  • Egy műszakos munkarend
  • Megbízhatóság

A munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: 04735@dologido.hrszoftver.hu

Pozíció:

Hegesztő és lakatos munkakör Kaposváron korrekt fizetéssel

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka