URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/hegeszto-lakatos/98068 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Németországi partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐ / LAKATOS

Elvárások:
Szakirányú végzettség
B kategóriás jogosítvány
alapfokú német nyelvtudás
Rajzolvasási készség
Problémamegoldó gondolkodás, kreativitás
Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
Minősítés (TÜV, házi, lejárt)

Feladatok:
Lakatos, hegesztési és szerelési munkák elvégzése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Hosszú távú németországi bejelentett munkahely
A munkaterületeken ingyenes szállás
Munkaruha, munkacipő
Céges autó és tankolási kártya a munkába járáshoz
Kereseti lehetőség havi bruttó 600.000 Ft-tól

Munkavégzés helye:
Németország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold57@worklife.hu

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka