URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/huto-klima-es-legtechnika-szerelo-munkatars/103156 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HŰTŐ-KLÍMA ÉS LÉGTECHNIKA SZERELŐ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
1-3 év szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Magabiztos, önálló és precíz munkavégzés
Szakirányú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
F-Gáz képesítés megléte
Okoseszközök felhasználói szintű ismerete, valamint egyéb informatikai berendezések kezelésében való jártasság

Főbb feladatok, munkák:
Hűtő-, fűtő-, klíma- és szellőző-berendezések telepítése, karbantartása és szervizelése
A rendszerek optimális működésének beállítása
Kisebb, kapcsolódó cső és villanyszerelési munkák elvégzése

Megbízóról:
Több mint 25 éve sikeresen működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket, technológiai berendezéseket, erőgépeket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég.
Országos lefedettséggel végzik tevékenységüket.
Fontos számunkra, hogy megfelelő affinitásod legyen a szakma iránt így ennek megfelelően egy lelkes és fiatalos csapat tagja lehess. Találkozzunk a meghallgatáson!

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés és cafetéria
Alkalmazotti jogviszony
Teljes munkaidő
Stabil munkahelyi háttér
Folyamatos munkavégzés egész évben
Fiatalos munkahelyi légkör
Folyamatos képzések
Azonnali kezdési lehetőség
Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz, ahol még többet elsajátíthatsz a szakmáról
Mobiltelefont biztosítunk, a helyszínekre a cég szerviz autójával biztosítjuk az eljutást

Munkavégzés helye:
Dunántúli munkavégzés pápai központtal

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levél kíséretében a bérigény feltüntetésével az alábbi email címre: veszprem91@worklife.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka