URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/karbantarto/99238 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

A leendő munkatárs feladatai:

  • Napi karbantartási munkák elvégzése, telephely rendben tartása
  • Műszaki hiányosság felmérése és továbbítása a telepvezető felé
  • A meghibásodott munkaeszközök javítása és pótlása, az eszközök rendeltetésszerű használatának felügyelete
  • Megbízás alapján a készletnyilvántartások vezetése
  • A műhely és tároló helyiségek napi tisztántartását, valamint egyéb rábízott helyiségek rendbe tétel és karbantartása
  • Az állatok napi takarmányozásának segítése

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség

Ajánlatunk:

  • Stabil háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:

Miskolci Állategészségügyi Telep

Miskolc, Fonoda u. 3, 3527

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzcsatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésévelaz mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. július 25.-ig.

Pozíció:

Karbantartó

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka