URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/karosszeria-lakatos/98055 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt-hez az alábbi munkakörbe:

Karosszéria lakatos

A leendő munkatárs feladatai:

  • Autóbusz karosszériák javítása, karbantartása
  • Hibák kiküszöbölése az előírásoknak megfelelően
  • Kapcsolódó karosszéria lakatos munkálatok elvégzése

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Karosszéria lakatos szakmában szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Szakmai magabiztosság
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Ajánlatunk:

  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások

MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.

3527 Miskolc, Szondi György u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Pf. 78. címre várunk 2018.05.10-ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka