URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/kertepito/102290 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Kertépítő vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTÉPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Önálló, igényes, megbízható munkavégzés
Megfelelő állóképesség
Jó együttműködő készség, csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Előnyt jelent, de nem elvárás az építőipari vagy kertépítési-, kertfenntartási tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Az alábbi munkafolyamatok elvégzése, vagy azokban való segédkezés:
kertészeti munkák: növényültetés, gyepszőnyeg terítése, ágyások kialakítása, öntözőrendszer kiépítése
kerti kőművesmunkák: tereprendezés, szegélyezés, térkövezés
kertfenntartási munkák: fűnyírás, sövénynyírás

Megbízóról:
10 éve alakult vállalkozás, telephelye Száron található
Fő profiljuk, jellemző tevékenységeik: kertépítés gépi és kézi tereprendezés, öntözőrendszerek kiépítése, füvesítés, növényültetés, kertfenntartás, kerti kőművesmunkák, szegélyezés, térkövezés, kerítés építés, stb.
Elsősorban családi kerteket építenek, de ipari megrendeléseik is vannak

Amit kínálunk:
Fiatalos, lendületes csapat, jó hangulat, céges rendezvények
Teljes munkaidős állás, heti 5 munkanap
Bejelentett munkahely, versenyképes jövedelem, munkaruha, munkába járás térítése
Hosszútávú munkalehetőség egy stabil cégnél
Változatos munkavégzés, magas színvonalú géppark, oktatási, képzési lehetőségek

Munkavégzés helye:
A munkavégzés helye változó, jellemző helyszínek: Tata, Tatabánya, Törökbálint, Budaörs, Vértessomló, Szár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és nettó fizetési igény az alábbi email címre: pest323@worklife.hu

Pozíció:

KERTÉPÍTŐ

Munkavégzés helye: Pest megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka