URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/kertesz-kertepito-kertfenntarto/96950 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

100%-ig magyar tulajdonban lévő, kertépítéssel és kerttervezéssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTÉSZ / KERTÉPÍTŐ / KERTFENNTARTÓ

Elvárások:
Figyelmesség
Elfogadható hozzáállás
Kötelességtudó, lelkiismeretes önálló munkavégzés
Dél pesti és Észak budai régiói lakhely
Mobilitás
Rugalmasság

Előnyt jelent:
Szakirányú végzettség
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Füstmentes életmód

Feladatok:
Magán illetve közületi zöld felületek ápolása, gondozása
Kertészetünkben eladási, növényvédelmi feladatok,
Kültéri kertészeti, parkfenntartási, parkgondozási feladatok elvégzése
Fűnyírás, sövénynyírás
Fák, cserjék metszése
Növények ültetése
Kertészeti gépek, eszközök szakszerű használata (fűnyíró, motoros kasza, stb.)
Növényvédelmi teendők elvégzése (gyomirtózás, permetezés)
Téli hó eltakarítási és síkosság elleni védekezési feladatok ellátása
A park és a burkolt területek napi takarítása (szemétszedés, stb.)

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes bérezés
Jó csapatszellem
Rugalmasság
Folyamatos munkaviszony (Téli időszakban is)
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Pest megye (Taksony vagy Pilisvörösvár)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: pest224@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka