URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/lakatos/103162 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Élelmiszeripari gépek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LAKATOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Gépek ismerete, megbízhatóság, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki raj olvasás
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Saválló anyaggal korábbi dolgozás
Hegesztési gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
A gépek gyártása, összeszerelése

Megbízóról:
1994-ben jött létre. Élelmiszeripari gépeket terveznek, gyártanak, beépítenek.
A cég szerte Magyarországon és külföldön dolgozik
A gépeik a világ szinte minden részén megtalálható

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Határozatlan idejű szerződés
Hosszú távú munka, megbecsülés, jó csapat szellem
Tanulási lehetőség
Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza, esetenként belföldi vagy külföldi helyszínek

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: szabolcs28@worklife.hu

Pozíció:

LAKATOS

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye / Nyíregyháza
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka