URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/mig-mag-wig-hegeszto/100060 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Németországi gyártó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

MIG, MAG, WIG HEGESZTŐ

Elvárások:
Szakirányú képesítés
Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Pontos, precíz munkavégzés
Megbízhatóság, önállóság
B1-es német nyelvtudás

Előnyt jelent:
Érvényes minősítés előny, de nem elvárás
Saját gépkocsi

Feladatok:
Különböző acélszerkezetek, vagy tartályok, illetve daruszerkezetek hegesztése rajz alapján

Amit kínálunk:
Akár azonnali munkakezdés
Németországban bejelentett hosszútávú munka, megbízható német cégnél
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Németország, Baden-Württemberg tartomány

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold82@worklife.hu

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka