URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/mintabolti-raktaros-budapest/99273 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság, budapesti csapata bővítés céljából keresi munkatársát

Mintabolti raktáros

munkakörbe

Az Ön feladata:

  • fagyasztott áru pakolása hűtőkamrába (-18 C), hűtőkbe kihelyezése,
  • vásárlók kiszolgálása, tanácsadás, segítségnyújtás,
  • aktív értékesítés, termékajánlás,
  • számlázás, pénztárkezelés,
  • árurendelés,
  • áruátvétel,
  • árukihelyezés,
  • termék szavatossági idők ellenőrzése.

Az Ön profilja:

  • budapesti vagy Budapest környéki lakhely,
  • nagyfokú teherbírás,
  • pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges),
  • fiatalos lendület,
  • eladói munkakörben szerzett tapasztalat,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • jó kommunikációs és együttműködési készség,
  • gasztronómia iránti érdeklődés.

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 8:00-16:00
  • minden második szombaton 8:00-12:00, mely munkaidő hétközben kiadásra kerül

Előnyt jelent:

  • fagyasztott és friss húsok, húsipar ismerete,
  • szakirányú végzettség,
  • azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • biztos, folyamatosan fejlődő vállalati háttér,
  • egy piacvezető cég biztonsága.

Munkavégzés helye:

  •          Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Pozíció:

Mintabolti raktáros - Budapest

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / Fizikai munka