URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/munkafelvevo-szerviztanacsado/100715 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Debreceni autószalon és márkaszerviz megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

MUNKAFELVEVŐ / SZERVÍZTANÁCSADÓ

Elvárások:
Minimum szakirányú középfokú végzettség
Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
Felhasználószintű számítógép kezelési ismeretek
Kiváló kommunikációs képesség (szóban és írásban)

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése
Munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése
Szervizszolgáltatás értékesítése
A szerelőműhely tevékenységének hatékony, szervezett, tervszerű biztosítása
Árajánlatok készítése
Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadása

Megbízóról:
Magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás, amely közel 30 éve tevékenykedik az autós szakmában.
Sikerük a folyamatos fejlődésnek, megújulásnak és a dolgozói csapatmunkának köszönhető.
Autószalonuk 2 márka értékesítési jogával rendelkezik és mára már 7 márka szervizképviseletét látják el.
Közel 40 fős csapatuk bővítésére keresünk fiatalos és lendületes munkafelvevő / szervíztanácsadó munkatársat

Amit kínálunk:
Igényes, felszerelt munkakörnyezet
Szakmai továbbképzéseken való részvétel
Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
Versenyképes jövedelem
Fiatalos, lendületes csapat
Hosszú távú munkalehetőség
Családias hangulat

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: hajdu52@worklife.hu

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka