URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/muszaki-ugyintezo-karbantarto/98918 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság budapesti, X. kerületi telephelyére keresi új munkatársát csapata bővítése céljából

Műszaki ügyintéző/karbantartó

munkakörbe

Az Ön feladata:

  • Munkavégzés a teljes telephely területén (friss, fagyos raktár, mintabolt, irodák, bemutató konyha)
  • Műszaki beszerzések
  • Beruházások ellenőrzése, elvégzett munkák szakmai átvétele
  • Szervizeltetés, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Javítási munkálatok, szükség esetén kisebb karbantartói feladatok ellátása

Az Ön profilja:

  • Középfokú gépészeti végzettség
  • Gépészeti tapasztalat
  • Karbantartói, telephely üzemeltetési tapasztalat
  • Pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges)
  • Önállóság, határozott fellépés
  • Együttműködési képesség, csapatmunkára való hajlandóság
  • Dinamikus munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Energetikai ismeretek/tapasztalat
  • Hűtőgépészeti ismeretek/tapasztalat
  • Villanyszerelési ismeretek
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Folyamatos kihívások, változatos feladatkör

Munkavégzés helye:

  •          Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje el a hr@matusz-vad.hu címre.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka