URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/muzeumi-teremor-budapest-magyar-nemzeti/98371 Elrejtés

Töltés...
Sectum Security Zrt.

Múzeumi teremőr (Budapest, Magyar Nemzeti Galéria,

Szépművészeti Múzeum tagintézményei)

Budapesten, az I. és XIV. kerületben lévő Múzeumba munkatársakat keresünk teremőri állásban.

Főbb feladatok:
– a múzeum kiállításainak őrzése
– a látogatókkal való kulturált kapcsolattartás – biztonsági szabályok vonatkozásában,

Munkarend:
Keddtől vasárnapig, beleértve a munkaszüneti napokat is.
A munkavégzés ideje heti beosztás szerint történik, 10–től 18 óráig.

Elvárások:
       – magyar állampolgárság,
       – büntetlen előélet.

Az elbírálásánál előnyt jelent:

       – legalább középiskolai végzettség,
      – nyelvtudás – nyelvvizsga nem szükséges
      – jó kommunikációs képesség.

      – fiatalok és nyugdíjasok jelentkezését egyaránt várjuk

      – nyári időszakban diákmunkára is van lehetőség 16 éves kortól

Amit kínálunk:
      – Teljes munkaidős, hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony

       A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 10–ig, fizetett túlóra,

        Fizetett szabadság és betegállomány,

        Üzemorvosi szolgáltatások,

        Hosszú távú, biztos munkalehetőség, betanítás

        Határozatlan időre szóló munkaviszony
        Díjmentesen formaruha

Jelentkezni kizárólag fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzzal a következő email címen: info@sectumsecurity.com

Múzeumi teremőr (Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, Szépművészeti Múzeum tagintézményei)

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka