URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/ontodei-gepkezelo/98723 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ipari fémmegmunkálással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÖNTÖDEI GÉPKEZELŐ

Elvárások:
Öntödei vagy fémipari gépkezelő végzettség
Gyártó berendezések beállításában és javításában való jártasság (szerszámgépek, porlasztó- és hűtőberendezések, robotok stb.)
Frech vezérlés ismerete
Nagyfokú kezdeményező-, szervezőképesség és felelősségtudat
Megbízhatóság és önálló munkavégzés
Több műszakban történő munkavégzésre való hajlam

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Jó német nyelvtudás (min. B1 szint a Közös Európai Referenciakeret (CEFR) alapján)

Feladatok:
Gyártó berendezések (fröccsöntő berendezések) kezelése betanítás után
Fröccsöntő formák felépítése után a berendezések elindítása
Fröccsöntő berendezés optimális beállítása (szerszámok, porlasztó berendezés, robotok stb.)
Fröccsöntő berendezés perifériákkal történő programozása
Minőségi problémák esetén megoldások keresése
Gépek kisebb meghibásodásának elhárítása, fröccsöntőcella javítása
Gépi programok elkészítése DGM-hez, porlasztó berendezésekhez és sorjázó szerszámokhoz
Öntödei munkatársak betanítása
Minőségi- és ügyfél követelmények biztosítása

Megbízóról:
Ipari fémmegmunkálás területén tevékenykedő, közel 100 munkatársat foglalkoztató középvállalkozás.
A vállalkozás fröccsöntött cinkalkatrészeket készít az épületvasalatokkal, lakatos munkákkal, elektronikával, meghajtási technikával, autóiparral, szaniterekkel, valamint háztartási eszközökkel foglalkozó ágazatok számára.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Vonzó bér
Karrier lehetőségek / képzések
Jó munkakörnyezet
Német gyár által bejelentett, hosszútávú munkaviszony

Munkavégzés helye:
Németország, Berlin

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el részletes szakmai, német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold65@worklife.hu Jelentkezéséhez ne felejtse el mellékelni szakmai bizonyítványainak másolatát! Továbbá kérjük jelölje meg munkába állásnak legkorábbi időpontját és fizetési elképzeléseit!

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka