URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/operator/97235 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Operátor

Munkavégzés helye:

Somogy megyei, autóipari partnercégünkhöz keresünk gépkezelőket akár azonnali kezdéssel hosszútávra. Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk. Előrelépési lehetőséget biztosít a partnerünk.

Feladatok:

·         Összeszerelés

·         Csavarozás

·         Csomagolás

·         Folyamatos 2 műszakban történő munkavégzés

·         Napi  8 órás munkavégzés

Elvárás:

·         Végzettség: 8 általános

Előny:

·         Gyári tapasztalat

Amit ajánlunk:

·         Határozatlan időre szóló szerződés

·         Munkába lépés akár azonnali kezdéssel

·         Bejelentett stabil fizetés minden hónap 10-ig

·         Béren kívüli juttatás minden hónapban, bónusz

·         Ingyenes céges buszjárat

·         Előrelépési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a 04278@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével Operátor.

Pozíció:

Operátor

Munkavégzés helye: Somogy megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka