URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/pekipari-munkatars/97409 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Pékipari munkatárs

Munkavégzés helye: Kecskemét

Kecskeméti partnercégünk, Magyarország vezető ételízesítő-gyártója pékeket alkalmazna:

Főbb munkafeladatok:

  • A nyersanyagok átvétele, tárolása, előkészítése
  • Az előkészített nyersanyagok keverése, dagasztással tésztává gyúrása
  • A tészta gömbölyítése, fonása, sodrása, hosszformázása
  • A megformált tésztadarabok szakajtóba, kelesztőládába, kelesztőkemencébe helyezése
  • Kelesztés figyelemmel kísérése
  • A nyerstészta megsütése különböző kemencékben
  • A kemencéből kikerült termékek hűtésre, csomagolásra, tárolásra vagy elszállításra történő előkészítése

Elvárások:

  • 8 osztályos végzettség
  • 1-2 éves munkatapasztalat pékipari munkakörben

Amit kínálunk:

  • Pótlékok: délutáni 20%, éjszakai 40%, túlóra 50%
  • Munkaruha és védőruha
  • Cafetéria: 5000 Ft/ hó, emellett évente két alkalommal (karácsony és húsvét előtt) 20-20 000 Ft, valamint termékekből összeállított ajándékcsomag
  • Negyedévente mosószer
  • Lakhatás biztosítása
  • 13. havi fizetés: egy ledolgozott munkaév után

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka