URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/rakodomunkas-budapest/95800 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Háda-1 Kft.

A „HÁDA-1” Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 80 üzletet működtet országszerte,

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Rakodómunkás (Budapest)

Feladatok:

  • Ruhászsákok rakodása, áruszállításban való részvétel
  • Raktár rendben tartása

Elvárások:

  • Kiváló fizikai erőnlét
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, bejelentett állás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás költségét térítjük

Egyéb információ:

  • A munkakezdés, és befejezés helyszíne Budapest XV. kerületében van
  • Munkavégzés Budapesten és környékén, Dél- és Nyugat-Magyarország területén elhelyezkedő üzletekben történik
  • A foglalkoztatás 4 havi munkaidő-keretben történik

Munkavégzés helye:

  • Budapest XV. ker., Károlyi S. u.

Jelentkezési határidő: 2017.11.12.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és jelentkezni szeretne, akkor a fényképes önéletrajzát a hr@hadakft.hu e-mail címen várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XV. kerület
Hirdető:
Háda-1 Kft.
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka