URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/raktari-csoportvezeto/101180 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Földmunkagépek, markoló kanalak gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
1-2 év hasonló munkaörben szerzett tapasztalat
Kommunikációs és szervezési készség
Számítógépes ismeret
Targoncavezető jogosítvány
Könnyűgépkezelő / nehézgépkezelő / emelőgépkezelő targoncavezető szakmairány OKJ végzettség

Főbb feladatok, munkák:
A felelősségi körébe tartozó 7-10 fő irányítása és támogatása
Anyagáramlás tervezése
A kittelő és targoncavezető munkakörben dolgozó kollégák munkájának összefogása
Részvétel folyamatfejlesztési projektekben
Létszám tervezése, utánpótlás biztosítása, részvétel a dolgozók képzésében
Napi szintű együttműködés a beszerzéssel, termeléstervezéssel és a gyártással
A raktár működésére vonatkozó szabályok betartatása
Riportok, jelentések készítése
A napi termelés kiszolgálási feladatok biztosítása: gyártósorok ellátása
A napi kiszállítási feladatok elvégzése és a beérkező szállítmányok lerakodása és azok átvételének ellenőrzése
3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
Piacnak megfelelő juttatási csomag
Szakmai fejlődés
Biztonságos munkafeltételek
Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Gödöllő

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bizonyítványok másolatával az alábbi email címre: pest298@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Gödöllő
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka