URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/raktari-rakodo/97270 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Raktári rakodó

Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület

Nemzetközi csomagszállítással foglalkozó partnercégünkhöz munkavállalókat keresünk raktári rakodó munkakörre.

Munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület

 Főbb feladatok:

- Csomagok fel/le rakodása az érkező teherautókból, kamionokból (nehéz fizikai munka)
- A beérkezett csomagok elhelyezése a futószalagok mellett

Munkaidő:

- Állandó délutános műszak, hétfőtől péntekig 14:00-22:30 között

vagy

- Állandó éjszakás műszak, hétfőtől péntekig 22:00-06:30 között

Elvárások:

- 8 általános iskolai végzettség
- Jó fizikum és állóképesség
- Büntetlen előélet

Amit mi ajánlunk:

- Délutános műszakban: nettó 1000 Ft/óra
- Éjszakás műszakban: nettó 1150 Ft/óra
- Egyszerűsített foglalkoztatási forma

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

 E-mail: rakodo15@dologido.hrszoftver.hu
(Jelige: Raktári rakodó, XV. kerület)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka