URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/raktaros-arubeszerzo-es-kiszallito/100720 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

1995 óta professzionális kozmetikumokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS, ÁRUBESZERZŐ ÉS KISZÁLLÍTÓ

Elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Gépjármű vezetői tapasztalat
Alap felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, World, Internet )

Előnyt jelent:
Precíz - áru darabszám átadás/átvételnél és elszámolásnál fontos.
Rugalmas - adott esetben az ügyfél módosító kívánságára kellőképpen reagál.
Önálló, de csapatban is jól megállja a helyét - segíti a kollégái munkáját és nem kell noszogatni.
Gyors felfogású - észreveszi, hogy mikor, mit kell tenni.
Kommunikatív - beszél az ügyfelekkel/kollégákkal és átadja a szükséges információkat.
Megbízható - amit ígér, vállal azt be is tartja.
Szorgalmas - magától is elvégzi a feladatokat, nem várja, hogy megmondják neki.
Kedves - a "Vevő a király" azaz kedvesen bánik velük.

Feladatok:
Árubeszerzés, Csomagok összekészítése és feladása futárnak, Kiszállítás Budapesten és Pest megyében az ügyfeleinknek, Címkézés, Raktár kezelése, Kiszállítással, Raktározással kapcsolatos adminisztratív feladatainak az elvégzése, Szállító jármű karbantartása, Raktár tisztán tartása.
Fizikailag nem megerőltető munka. Vannak laza időszakok, de van amikor "pörgés" van.
Kozmetikumokat kell "mozgatni". Kb. 10 kg a legnehezebb doboz.
A munkaidő zöme az ügyfeleinknek történő kiszállítással telik el, akik pedig kozmetikusok.

Megbízóról:
1995 óta professzionális kozmetikumokat forgalmaz kozmetikus, szépségiparban dolgozók részére.

Amit kínálunk:
Normál, kiszámítható munkarend. Jó hangulatú munkahely. Kedves, kozmetikus ügyfélkör. A ?főnök? nem szívja a vérét (ha munka rendben zajlik)! Évente egy külföldi céges csapatépítő rendezvény (Céges Olimpia). Segítőkész kollégák.

Munkavégzés helye:
Székhely, Raktár: Budapest XII. kerület; Árubeszerzés: Szlovénia kb. 2 hetente; Kiszállítás: Budapest és Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igényével a "Raktáros" jeligére az alábbi email címre: bp502@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka