URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/segedkarbantarto-maintenance-helper/99093 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressük kollégánkat a következő pozícióba:

Segédkarbantartó | Maintenance helper

Felügyeli a gyártási folyamatok során felhasznált vegyi anyagok fogyását, mechanikusan karbantartja az ezen anyagokat felhasználó berendezéseket annak érdekében, hogy a vállalati minőségpolitikájának megfelelően teljesüljenek a csoport kitűzött céljai.

Feladatok

·           a társaság és a vendégházak udvaros munkáinak ellátása

·           alapanyag és késztermék konténerek javítása

·           alapanyag darabolása

·           a vállalat területén felmerülő festési, fejlesztési munkálatok ellátása

·           az alkatrész mosók technológiai folyadékainak felügyelete, a mosás minőségének biztosítása érdekében

·           alkatrész mosók mechanikus karbantartása, a nem tervezett gépállásidőt csökkentése érdekében

·           szerszámmosó karbantartása a berendezés élettartamát növelése érdekében

Elvárások

·           technikusi végzettség

Amit nyújtunk

·                     versenyképes juttatási csomag

·                     béren kívüli juttatások

·                     szakmai fejlődési lehetőség

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Apostag
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka