URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/segedmunkas-szakmunkas/100329 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

33 éve működő családi vállalkozás, mely egyedi bútorgyártással és beépítéssel, nyílászáró gyártással és beépítéssel, lapszabászattal és bútorszerelvénybolt üzemeltetéssel foglalkozik, megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

SEGÉDMUNKÁS / SZAKMUNKÁS

Elvárások:
Érettségi, vagy szakmunkás bizonyítvány (asztalos) megléte
Betanítás után önálló munkavégzés előre beállított gépeken.

Előnyt jelent:
Mátészalkai, vagy 15 km-es vonzáskörzetében érkező munkavállaló
Asztalos végzettség, esetleg nyílászáró szerelésben, gyártásban eltöltött tapasztalat.

Feladatok:
Műanyag nyílászárók gyártásában részfeladatok elvégzése: szabás, csavarozás, üvegezés, megmunkálás.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Bruttó 1020 Ft órabér segédmunkás fizetés
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Mátészalka

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: szabolcs25@worklife.hu

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye / Mátészalka
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka