URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/szarito-seged/100516 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Feladatok:

·         Folyamatos mintavételezés és minták eredményeinek a dokumentálása

·         Szárító operátor támogatása

·         Minőségellenőrzési feladatok elvégzése

·         Az előírt tisztítási feladatok elvégzése

·         Munkavédelmi, HACCP, ISO előírások betartása

Elvárások:

·         Alapfokú végzettség

·         Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

·         Három műszakos munkaidő vállalása

·         Nehézgépkezelői engedély előnyt jelent

Amit kínálunk:

·         Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal

·         Barátságos, fiatalos, dinamikus környezet

·         Kimagasló munkakörülmények

·         Munkavégzés helye: DunaföldvárAmennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Pozíció:

Szárító segéd

Munkavégzés helye: Tolna megye / Dunaföldvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka