URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/szaritogep-kezelo-munkatars/98738 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Uraiújfalui gabonaszárító üzem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁRÍTÓGÉP KEZELŐ MUNKATÁRS

Elvárások:
Olaj és gáztüzelő berendezés és szárítógép kezelői képesítés, illetve a képesítés megszerzésének vállalása
Megbízható, lelkes munkavégzés
A munkakör betöltése pályakezdő és nyugdíj mellett munkát vállaló személy estében is lehetséges

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Mezőgazdasági gépszerelői végzettség

Feladatok:
A szárítóüzem gépeinek, berendezéseinek szakszerű működtetése
A termény szárítása gáz üzemű szárító rendszerrel
A gépek esetleges hibáinak megállapítása, a gépek szétszerelése, hibás alkatrészek cseréje, javítása
A gépek működésének ellenőrzése és szabályozása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Uraiújfalu

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: vas34@worklife.hu

Munkavégzés helye: Vas megye / Uraiújfalu
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka