URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/szerelo-munkatars/105436 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

20 éve működő internetszolgáltató megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERELŐ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Csapatban való munkavégzés
Terhelhetőség
Magasban történő munkavégzéshez való alkalmasság
A munkavégzés változó helyszíneken történik ehhez szükséges rugalmasság, utazási hajlandóság
Alapszintű Windows használat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ipari alpin vizsga
Alapszintű villamossági ismeret
IP hálózati alapismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Antennák, rádiók telepítése, irányba állítása, üzembe helyezése
Kábelezési feladatok elvégzése, nyomvonal kiépítése
Hibajavítás, helyszíni felmérések
Ügyeleti rendszerben való részvétel
Részvétel a hibaelhárításhoz, karbantartáshoz és hálózat-nyilvántartáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásában (pl.: hibajegy vezetés)

Megbízóról:
A cég több mint 20 éve működik, mint Internetszolgáltató
Fő profiljuk üzleti Ügyfelek kiszolgálása magas rendelkezésre állású internettel
Saját hálózaton szolgáltatnak Internetet, VoIP-ot Budapesten és agglomerációjában valamint Esztergomban és környékén

Amit kínálunk:
Jó hangulatú, fiatalos csapat
Kellemes munkakörnyezet
Versenyképes kompenzáció
Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest és agglomerációja (Esztergom és környéke is)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp781@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka