URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/targoncas-raktaros-allando-nappali-/99513 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság, budapesti csapata bővítés céljából keresi munkatársát

Targoncás raktáros (állandó nappali)

munkakörbe

Az Ön feladata:

·      munkavégzés a friss (0-4 fok) és a fagyasztott térben (-18 fok),

·      a beérkezett áru le- és felszedése, azonosítóval való ellátása,

·      áru továbbítása a kijelölt tárolási helyre, raktáron belüli gépi anyagmozgatás,

·      szállításra váró áruk előkészítése,

·      kézi- és gépi anyagmozgatás.

Az Ön profilja:

·      budapesti vagy Budapest környéki lakhely,

·      nagyfokú teherbírás,

·      pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges),

·      fiatalos lendület,

·      raktári tapasztalat (élelmiszerraktár),

·      érvényes targoncavezetői engedély és targoncavezetői tapasztalat,

·      azonnali kezdés előnyt jelent.

Amit kínálunk:

·      versenyképes jövedelem, teljes bejelentés (nettó kb. 230 000 Ft/hó)

·      hosszú távú, biztos munkahely,

·      fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Pozíció:

Targoncás raktáros (állandó nappali) - Budapest

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka