URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/targoncavezeto/99406 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
BFB Plusz Kft.

KÖZTÜNK A HELYED,

DOLGOZZ NÁLUNK CSÉVHARASZTON!

TARGONCAVEZETŐ

(homlokvillás targoncára)

munkakörben

Üzemi targoncás feladatok ellátására keresünk kollégákat

3 műszakba.

Br. 235.000,- alapbértől (tapasztalattól és üzemtől függően változó) + műszakpótlék, havi teljesítménybónusz

cafeteria, bejárás támogatása 15 Ft/km, dolgozói ajánlói bónusz (1 hónap és 6 hónap után is!

Érdeklődni lehet a 29/693-170 számon vagy a hr@bfbplus.hu e-mail címen!

Munkavégzés helye: Pest megye / Csévharaszt
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka