URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/technikus-karbantarto/98722 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ipari fémmegmunkálással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TECHNIKUS / KARBANTARTÓ

Elvárások:
Mechatronikai (f/n) vagy hasonló műszaki végzettség
3 év releváns szakmai tapasztalat
Vezérléstechnikában, hidraulikában és pneumatikban, valamint az összeszerelő- és vizsgáló berendezések javításában és karbantartásában való jártasság
Önálló és megoldásorientált munkavégzés, valamint felelősségtudat és csapatmunkában való részvétel
Terhelhetőség és a szezonális munkák ingadozásához, valamint több műszakos munkavégzéshez való rugalmas hozzáállás (2 műszak)
Logikus és analitikus gondolkodásmód
Jó német nyelvtudás (min. B1 szint a Közös Európai Referenciakeret (CEFR) alapján)

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Rendszeres karbantartások elvégzése, ami a fröccsöntő műszaki eszközök és berendezések folyamatos működését biztosítja
Gépek kisebb meghibásodásainak elhárítása, fröccsöntőcellák javítása
Fröccsöntő berendezések optimális beállítása (szerszámok, porlasztó berendezés, robotok stb.)
Hibaelhárítás, karbantartás és javítás
Biztonsági előírások betartásának felügyelete és a berendezések helyes működtetése
Dokumentációk és jelentések elkészítése
Gyártás során használt anyagok, alkatrészek és szolgáltatások határidőre történő és költséghatékony beszerzésének biztosítása
Termelésben és a termelésen kívül felhasznált anyagok teljes beszerzési folyamatának felelőssége
Rendelés, beleértve a rendelés lebonyolítását ERP rendszerben

Megbízóról:
Ipari fémmegmunkálás területén tevékenykedő, közel 100 munkatársat foglalkoztató középvállalkozás.
A vállalkozás fröccsöntött cinkalkatrészeket készít az épületvasalatokkal, lakatos munkákkal, elektronikával, meghajtási technikával, autóiparral, szaniterekkel, valamint háztartási eszközökkel foglalkozó ágazatok számára.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Vonzó bér
Karrier lehetőségek / képzések
Jó munkakörnyezet
Német gyár által bejelentett, hosszútávú munkaviszony

Munkavégzés helye:
Németország, Berlin

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el részletes szakmai, német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold66@worklife.hu Jelentkezéséhez ne felejtse el mellékelni szakmai bizonyítványainak másolatát! Továbbá kérjük jelölje meg munkába állásnak legkorábbi időpontját és fizetési elképzeléseit!

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka