URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/toronydaru-szerkezeti-szerelo/98431 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Az építőipari gépek gyártására, értékesítésére, szervizelésére és alkatrész ellátására specializálódott multinacionális cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TORONYDARU SZERKEZETI SZERELŐ

Elvárások:
Mechanikai, gépészeti szerelői végzettség
Külföldi tanulmányi-, és tapasztalatszerzési utak a cég németországi és ausztriai gyártóüzemeiben és munkaterületein
Belföldi országos munkavégzés vállalása
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Magasban végzendő munkákhoz jó térlátási adottság
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
Német nyelvtudás és szakmai tapasztalat
Budapest, Győr környéki lakhely
Erősáramú/gyengeáramú szerelői végzettség

Feladatok:
Szerviz kocsival helyszínre történő kiszállás
Toronydaruk telepítése
Földmunkagépek - betonkeverők elektronikai és mechanikai szervizelése - beállítása - javítása
Az elvégzett munka pontos dokumentálása

Megbízóról:
Az építőipari gépek gyártására, értékesítésére, szervizelésére és alkatrész ellátására specializálódott multinacionális cégcsoport - amely mintegy 44. 000 alkalmazottal és 130 céggel van jelen a világban - Magyarországon működő kirendeltsége számára keresünk új munkatársat

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Teljes munkaidős foglalkoztatottság
Stabil munkáltatói háttér
Munkavégzéshez szükséges eszközök (szervizautó, telefon, laptop stb.)
Változatos munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:
Győr

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát (Toronydaruk) megjelöléssel az alábbi email címre: gyor62@worklife.hu

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka