URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/uzemi-karbantarto-munkatars/98348 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ipari környezetben, gáz- és elektromos üzemű hőkezelő kemencék napi és időszakos karbantartásához és javításához keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMI KARBANTARTÓ MUNKATÁRS

Elvárások:
Középfokú fémipari iskolai végzettség (gépszerelő, gépésztechnikus végzettség)
Ívhegesztésben való jártasság
Gyártó berendezések karbantartásában szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat
Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
Rugalmasság és terhelhetőség

Előnyt jelent:
Lakatos, géplakatos, elektroműszerész és automatizálásban szerzett gyakorlat.

Feladatok:
A karbantartási folyamatok betartása.
A nem tervezett gépállások azonnali javítása, gépproblémák megszüntetése.
A tervezett karbantartás során az ellenőrzési listák rögzítése és a feltárt hibák javítása.
A felújítási, átépítési projektekben és a javításokban való aktív részvétel.
A hozzátartozó termelőgépek és berendezések mechanikai, hidraulikai és pneumatikus felépítésének és működésmódjának megismerése.
A gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése a termelésben és hibaazonosítás.
Meghibásodás elhárítása, gépállás megszüntetése.
A rábízott bizonylatok, nyilvántartások előírás szerinti vezetése.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Cafeteria
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatalos csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, VIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp376@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka