URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/villanyszerelo-palyakezdok-jelentkezeset-is-varjuk/96948 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Ipari, intézményi erős és gyengeáramú rendszerek tervezésével, kivitelezéssel, javításával és üzemeltetésével foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Villanyszerelő szakmunkás végzettség, vagy folyamatban lévő villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány
Precizitás és rugalmasság
Csapatban való együttműködési készség
Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:
Építőipari komplex villanyszerelési munkák

Amit kínálunk:
Teljes munkaidős foglalkoztatottság
Versenyképes bér, béren kívüli juttatások
Családias hangulatú munkahely
Rugalmasság, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Debrecen és környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: hajdu47@worklife.hu

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka