URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/villanyszerelo/97310 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Villanyszerelő

Munkavégzés helye: Kaposvár

Villanyszerelő pozícióba keressük leendő munkavállalóinkat!

A munkakör célja: A gyártósoron működő gépek karbantartása, a felmerülő hibák elhárítása, valamint azok megelőzése.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok és képességek:

  • Legalább középfokú (villanyszerelő/műszerész) végzettség
  • Néhány év villanyszerelői, finommechanikai, műszaki tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság
  • Rendszerszemlélet
  • A szakmai tudás folyamatos frissítése

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

  • Az üzemben alkalmazott gépsorok elektromos hibáinak kiküszöbölése, karbantartása
  • Biztonságos munkafeltételek kialakítása az üzemben

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárástámogatás

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, a villanyszerelo@dologido.hrszoftver.hu email címre küldje el fényképes önéletrajzát.

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka