URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/vizmu-gepesz/98456 Elrejtés

Töltés...
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Vízmű gépész

A leendő munkatárs feladatai:

  • Víztermelő, átemelő és nyomásfokozó létesítmények, gépészeti, elektromos, vízhálózati, víztechnológiai és kiegészítő berendezések, egységek összehangolt működtetése, kezelése, felügyelete.
  • Ivóvíztározó medencék üzemeltetése. A vízi létesítmények üzemi jellemzőiről, mért értékeiről, üzemeltetési eseményeiről jelentésadás, papíralapú és elektronikus adatrögzítés.
  • Távfelügyeleti rendszer információinak felhasználásával az ivóvízellátás folyamatos biztosítása, az energia és üzemelési menetrend betartása, a legjobb hatásfokú gépek, gépegységek megválasztásával.
  • A folyamatos vízminőség ellenőrző rendszer (Monitoring) üzemeltetése, az ivóvíz minőségének, klór tartalmának mérése, adatrögzítés. Az eredményektől függően beavatkozás az ivóvíztermelés és elosztás üzemébe.
  • Előforduló üzemzavarok elhárítása, a vízszolgáltatás mielőbbi visszaállítása, szükséges intézkedések megtétele.
  • A vízi létesítmények üzemi jellemzőinek, mért értékeinek, üzemeltetési eseményeinek összeállítása, dokumentálás elektronikus formában, jelentés készítés, tájékoztatás.
  • Ivóvíz medencék üzemeltetése, karbantartása, tisztítása.
  • Létesítmények, műtárgyak és környezetük tisztán tartása, védőterületek négy évszakos gondozása.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (vízgazdálkodási, vagy villamos ipari, vagy gépipari)
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • ADR 1.3 tanfolyam előnyt jelent
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés

Ajánlatunk:

  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. június 6-ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka