URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/csemegees-grillpult-kiszolgalo-/96064 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Budapesti partnercégünk számára keresünk megváltozott munkaképességű munkavállalókat a következő pozícióba:

Csemege- és grillpult kiszolgáló

Feladatok:

  • Vevők teljeskörű kiszolgálása
  • Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű csemege- és grilláru legyen elérhető.
  • A termékek fogyaszthatósági, illetve minőségmegőrzési idejét figyelemmel kíséri.

Elvárások:

  • Legalább alapfokú végzettség
  • Kedves, mosolygós személyiség, jó kommunikációs készség
  • A rehabilitációs hatóság által kiállított komplex bizottsági összefoglaló vélemény az egészségkárosodás és az egészségi állapot mértékéről (szakvélemény)
  • A megváltozott munkaképességű személyek ellátására vonatkozó határozat

Előny:

  • Hasonló szakterületen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, havi szintű jövedelem
  • Bejárási támogatás

Munkaidő:

  • Teljes- vagy részmunkaidős munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI.

Jelentkezés/kapcsolat:

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a cserhalmi.elinor@mpme.hu e-mail címre.

Csemege- és grillpult kiszolgáló - Budapest (Referencia szám: REF2282)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom