URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/felszolgalo-palyakezdok-jelentkezeset-is-varjuk/98997 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Hollókői szálloda megbízásából fő és részmunkaidőben keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

FELSZOLGÁLÓ (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Fiatalos, jó megjelenés
Önmagára és munkájára is igényes
Kedves, mosolygós, jó munkabírású személy
Vendégközpontú hozzáállás, kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
Angol nyelv ismerete

Feladatok:
Éttermi felszolgálás
Rendezvények előkészítésében való részvétel

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Kiemelt bérezés
Egyénre szabott juttatási rendszer
Személyzeti étkezés
Szállás biztosítása
Hosszú távú, biztos munkahely
Négy csillagos munkakörnyezet, fiatalos csapat és személyre szóló juttatási rendszer

Munkavégzés helye:
Hollókő

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: nograd18@worklife.hu

Munkavégzés helye: Nógrád megye / Hollókő
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom