URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/felszolgalo/105418 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Debreceni étterem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELSZOLGÁLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakképzett, vendéglátói tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakirányú végzettség
Idegen nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák:
Az étterembe érkező vendégek fogadása és kiszolgálása

Megbízóról:
A Belga étterem Debrecen belvárosában 2001 óta működik
Jelenleg a debreceni társasági élet egyik fő központja
Nyáron a belső kerthelyiség és az itt található látvány játszótér, illetve a Piac utcai korzóra kihelyezett terasz jelenti legfőbb vonzerejét
Kiváló ételekkel és különleges belga sörökkel várjuk kedves vendégeinket
Debrecenben itt fogyasztható a belga sörök legszélesebb választéka

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: hajdu75@worklife.hu

Pozíció:

FELSZOLGÁLÓ

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom