URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/konyhai-kisegito/100960 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Konyhai kisegítő

Alkalmi munkalehetőség az október 26 - november 4. között Budapest legnépszerűbb játszóházában! A Elevenpark Kft. számára keresünk nyugdíjas munkatársakat, konyhai kisegítésére!

Cégbemutató

Az Elevenpark egy hatalmas, mégis kedves és napsütéses játszóház, a vidámpark és a klasszikus játszótér elemeivel. Ez az óriási játszótér egy nagy világos és barátságos fedett térben van, ahol egy egész csapatnyi dolgozó munkálkodik a családok szórakoztatásán.

Ezúttal számukra keresünk nyugdíjas munkatársat a konyhai feladatok kisegítésére, rövid távra.

Feladatok

  • Alapanyagok előkészítése
  • Mosogatás
  • Egyéb konyhai feladatok ellátása

Elvárások

  • Higénikus, precíz munkavégzés
  • Nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

  • Október 26. és november 4. között  20-25 óra vállalása, rugalmas beosztásban

Munkavégzés helye

  • 1117 Budapest Hengermalom út 19. vagy,
  • 1138 Budapest, Váci út 168.

Amit kínálunk

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. Megadott elérhetőségeken munkatársaink keresni fogják.

Kapcsolattartó:

Györkös Beáta
gyorkos.beata@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Idegenforgalom/Vendéglátás
Munkakör Konyhai kisegítő
Tervezett kezdés dátuma Azonnali
Szükséges végzettségek Általános iskola

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Részmunkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom