URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/recepcios/97761 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Budakeri Kft.

Hévízi új ,  10 szobás panziónkba  ÉVES  állásra  keresünk recepcióst változó munkaidőbe az  üzemeltetéssel  kapcsolatos intéznivalók ellátására.

Feladatok:

  • szállásportálok kezelése, teljes adminisztráció
  • vendégek fogadása
  • besegítés a reggeliztetésbe  / a panzió méretéből adódóan /
  • szükség esetén szobák, közösségi terek takarítása, napi teendők ellátása

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • ANGOL  nyelv megfelelő  használata
  • számítógépes ismeretek
  • pontos, megbízható,  igényes munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Előny :

  • szakirányú / vendéglátóipar, turizmus / végzettség
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • szükség esetén szolgálati autó
  • bejárási  ill. lakhatási támogatás

Fényképes önéletrajzokat a budakeriandi@gmail.com címre várjuk.

Pozíció:

Recepciós

Munkavégzés helye: Zala megye / Hévíz
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom