URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/rendezvenyfelszolgalo/100331 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

15 éve a hazai vendéglátás piacon tevékenykedő, catering és étteremüzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

RENDEZVÉNYFELSZOLGÁLÓ

Várjuk jelentkezésed, ha:
Vendégközpontú, pozitív hozzáállásod van
Ha rendelkezel gyakorlattal, de akkor is, ha érdekel a munka, és nincs tapasztalatod csak lelkesedésed! Mi segítünk beletanulni a vendéglátásba!
Szívesen látunk teljes akár részmunkaidős állásra vágysz.
Dolgozhatsz iskolaszövetkezeten keresztül ha az jobb neked.
Ha vidékről érkeznél, hogy távolság se legyen akadály, segítünk.

Feladatok:
Vendégek kiszolgálása, ital kínálása,
Rendezvények előkészítésében, befejezésében való részvétel

Amit kínálunk:
Folyamatos, állandó munkalehetőség (éves szinten közel 900 rendezvény)
Részmunkaidős, vagy lőállású munkakör, rugalmas munkaidőbeosztás lehetősége
Kiemelt bérezési lehetőség (szervízdíj)
Személyzeti étkezés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapesten változó helyszíneken

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp475@worklife.hu A tárgyba mindenképpen írd bele: Rendezvényfelszolgáló. Köszönjük!

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom