URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/szakacsot-keresunk/101241 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kaposvári megbízónk részére szakácsot keresünk!

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • szakács bizonyítvány,
  • lehetsz pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező,
  • megbízható, szorgalmas munkavégzés,
  • nyitott az új ismeretek befogadására,
  • csapatban és önállóan is megállja helyét a konyhában,
  • szeret főzni, sütni és tud is,
  • az ideális jelöltet kötelességtudat és kreativitás jellemzi,

Feladatok:

  • élelmiszeripari termékek előkészítése,
  • beszerzéshez szükséges információk összegyűjtése,
  • napi menük megtervezésében való segédkezés,
  • levesek, főételek és egyéb fogások ízletes elkészítése,
  • higéniai szabályok betartása,
  • a főszakács utasítása szerinti feladatok ellátása,

Amit kínálunk:

  • három hónap próbaidőt követően, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil, hosszú távú munkavégzési lehetőség,
  • fiatalos csapat,változatos feladatok,
  • versenyképes fizetés,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • jól felszerelt munkahelyi környezet,

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a 04748@dologido.hrszoftver.hu  e-mail címre!

Pozíció:

Szakácsot keresünk

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom