URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/szallodavezeto/98342 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Zamárdiban található 3 csillagos szálloda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁLLODAVEZETŐ

Elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség
Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (további nyelv ismeret előny)
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használata napi szinten szükséges)
Határozott, talpraesett, de barátságos fellépés
Ügyfélközpontú szemlélet
Jó problémamegoldó képesség
Csapatjátékos személyiség
Rugalmasság, terhelhetőség
Ápolt, igényes megjelenés

Előnyt jelent:
Hostware FRO szoftver ismerete
Német vagy más, 2. idegen nyelv ismerete

Feladatok:
Szálloda mindennapi biztonságos működésének biztosítása
Szálloda forgalmának növelése, piaci igények nyomon követése
Döntés előkészítése az ügyvezetés és a tulajdonosok számára
Javaslattétel módosító intézkedésekre, fejlesztésekre,
Kapcsolattartás a beszállítókkal és a partnerekkel
A szálloda és a hozzá tartozó egységek komplex irányítása, napi szintű vezetése
A beosztottak, dolgozók napi feladatainak megszervezése, ellenőrzése.
Rendezvények, programok szervezése, lebonyolítása.
A szállodában üzemelő étterem és konyha irányítása, napi ellenőrzése.
Pénzügyi elszámolások, kimutatások ellenőrzése.
HR és gazdasági feladatok ellátása.
Szükséges egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Egész éves alkalmazás
Munkábajárás költségeinek térítése
Önálló ötletek megvalósítása, egyéni felelősség-és csapatszemlélet
Regionális viszonyoknak, munkakörnek, képzettségnek és tapasztalatnak megfelelő bérezés

Munkakezdés:
2018. szeptembertől

Munkavégzés helye:
Zamárdi

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és bérigényét az alábbi email címre: somogy19@worklife.hu

Munkavégzés helye: Somogy megye / Zamárdi
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom