URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/szobalany/95772 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
CORINTHIA HOTEL BUDAPEST

Szobalány

A belváros szívében található nemzetközi, prémium szolgáltatásokat nyújtó szálloda ambíciózus, elkötelezett, motivált, karrier tervekkel rendelkező munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Vendégszobák napi takarítása a Housekeeping előírásoknak megfelelően
  • Minibár feltöltése és ellenőrzése

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Részletekre figyelés, igényesség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Próbaidő után Cafeteria
  • 20 nap -időarányosan járó-alapszabadság és pótszabadságok
  • Ingyenes munkaruha tisztítás
  • Kedvezményes ár a szálloda Spa és Éttermi egységeiben
  • Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében
  • Szakmai és készség tréningek, fejlődési programok

és még több minden.

Pályázatokat magyar és/vagy angol nyelven, motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk: jobs.budapest@corinthia.com 2017.11.09-ig!

CORINTHIA HOTEL BUDAPEST, MAGYARORSZÁG

Pozíció:

Szobalány

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom