URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/uzemeltetesi-vezeto/101040 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Üzemeltetési vezető

Álmodni, majd fejest ugrani az ismeretlenbe. Fejlődni, keresni a kihívásokat, és sikerrel venni az akadályokat, vagy éppen tanulni a hibákból. A cégcsoport, amelynek biztos háttere nem csak marketingfogás, hiszen sikerét 200-nál is több kolléga és többmilliárdos éves árbevétel is bizonyítja, most fejest ugrik valami egészen újba. Ehhez pedig Rád lesz szükség, feltéve, ha az első mondatokat olvasván Téged is elfogott a vágy, hogy valami újba kezdj. Ráadásul Neked elég akár csak szakmádon belül lépned. Kávézó és delikátüzlet teljes körű, vendégközpontú üzemeltetéséhez keresünk üzemeltetési vezető Pécsre.

Azaz emberközpontú munkaadóhoz várjuk a vendégközpontú munkatársat. Ha az alábbi feladatokra kihívásként tekintesz, akkor könnyen lehet, hogy Te leszel az:

  • kávézó, vendéglátóhely és delikátüzlet önálló üzemeltetése, gazdaságos működésének biztosítása
  • az alkalmazottak szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése
  • új munkatársak tréningezése
  • a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • ügyfelekkel és beszállítókkal való tárgyalás
  • árubeszerzés, készletgazdálkodás, nyitási, zárási feladatok
  • belső ellenőrzés
  • vállalati rendezvények catering feladatainak szervezése, lebonyolítása
  • vezetőséggel és könyvelővel való folyamatos együttműködés, munkájuk támogatása

Ez eddig egy felelősségteljes, de szokványos munkakör. Mégis miért vagyunk mi mások? Azért, amit már említettünk: mögöttünk egy jól működő cég áll, középpontban az emberrel. Mi kifejezetten díjazzuk a proaktív hozzáállást, és azt szeretnénk, ha a vendéglátásvezetőnk igazán a hely gazdájának érezné magát.

De ha ez nem volna elég, akkor íme, mit kínálunk azért, ha a fenti feladatokat profin tudod elvégezni:

  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • elkötelezett, motivált csapat
  • izgalmas szakmai kihívások

Ha pedig már alig várod, hogy megtudhasd, hogyan kell jelentkezni, megmutatjuk, milyen tulajdonságok és tudás szükségesek ehhez a munkához:

  • szakirányú végzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • nyitott, segítőkész, vendégcentrikus hozzáállás
  • kiemelkedő szervező- és irányítókészség
  • szakmai igényesség és kreativitás
  • kifogástalan megjelenés

Ha a feladat részletei tetszenek, a képességeid és készségeid is megfelelnek annak, amit mi keresünk, akkor nincs más hátra, mint elküldened az önéletrajzodat a 04720@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom