URL: http://workline.hu/allasok/vendeglatas-idegenforgalom/uzletvezeto-helyettes/99403 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Nyílt Kultúra Zrt.

Belvárosi klub-, étterem keresi talpraesett, precíz, szakmájában jártas főpincérét.

 Főbb feladatok

  • Részvétel a napi éttermi munkában (rendelések felvétele, vendégek kiszolgálása)
  • Alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete
  • Éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása, betartatása
  • Kiváló vendégkiszolgálás megtartása
  • Munkatársak irányítása, munkájuk ellenőrzése, számonkérése
  • Mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása
  • Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos  segítése, támogatása.
  • Napi pénzügyi zárás elkészítése

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

  • Biztos és hosszú távú munkalehetőséget keresel
  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Vállalod a rugalmas munkaidő beosztást és a pörgős, fizikai munkát
  • Képes vagy egy csapatot összefogni, irányítani
  • Határozott a fellépésed és magabiztos a kommunikációd
  • Könnyen és gyorsan tanulsz
  • Szeretnéd átlátni az étterem teljes körű működését, és megtanulnál minden    feladatot, ami egy étteremben felmerülhet.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatót, határozatlan idejű munkaszerződést
  • Versenyképes jövedelmet
  • Szaktudás és vezetői tapasztalat kamatoztatását
  • Fiatalos-, lendületes csapatot
  • 30%-os dolgozói kedvezményt
  • Személyzeti étkezési lehetőséget
  • 2008 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót

Szükséges tapasztalat:

  • Legalább 3 éves vendéglátásban eltöltött tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol középszint

Pozíció:

Főpincér

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom