Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132811
                    [pozicio] =>
                    [leiras] => Partnerünk 1997 óta gyárt saját fejlesztésű orvostechnikai termékeket és forgalmaz magas színvonalú orvostechnikai eszközöket, magán és állami ügyfelek részére.

Főbb feladatok:
•telefonos kommunikáció az árajánlatkérő partnerrel
•közbeszerzési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység precíz végrehajtása
•a közbeszerzési eljárással kapcsolatos dokumentációk készítése
•egyéb irodai adminisztrációs tevékenység

Milyen az ideális munkatárs?
•Pályázatokkal, közbeszerzések készítésével kapcsolatos tapasztalat, vagy tanulmányok
•legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
•angol nyelvtudása naprakész, jól kommunikál írásban és szóban
•kiváló szervező
•precízen végzi adminisztrációs feladatait
•szeret és tud csapatban és önállóan egyaránt dolgozni
•kedves, segítőkész a partnerekkel és kollégákkal való kommunikációban
•tudja használni az internetes keresőket
•könnyen tanul

[leiras_rovid] =>

Partnerünk 1997 óta gyárt saját fejlesztésű orvostechnikai termékeket és forgalmaz magas színvonalú orvostechnikai eszközöket, magán és állami ügyfele

[cim] => Diákmunka - Beszerzési és értékesítési adminisztrációs munkatárs [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest II. kerület [munkaido] => 8.00-17.00. [hits] => 0 [url] => https://muisz.hu/allasok/ec54147ac233f5196e4c5df7a3a56cd8--beszerzesi-es-ertekesitesi-adminisztracios-munkatars-budapest-ii-kerulet/?external_source=7c4a95df224a [email] => callcenter@muisz.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => +36 40 463 463,+36 1 412 1406 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Műisz Iskolaszövetkezet [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-12 12:20:27 [lekeres_datum] => 2020-10-12 12:20:27 [premium_datum] => 2021-04-10 14:20:26 [lejarat_datum] => 2020-11-11 12:20:02 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49691 [kulso_id] => 20878 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 42 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49691 [munkak_num] => 97 [jelentkezes_num] => 72 [cegnev] => Műisz Iskolaszövetkezet [weboldal] => www.muisz.hu [telefonszam] => 0612109283 [szamlazasicim] => 1089. Budapest, Orczy út.12. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49691 [vezeteknev] => Másody [keresztnev] => Szabolcs [felhasznalonev] => muisziskola [jelszo] => 97fee725561f5cfeadbe48c4c3fea04c [email] => diakmunka@muisz.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 94.21.73.179 [datum] => 2019-12-08 18:51:57 [bejelentkezes_datum] => 2019-12-08 18:51:57 [hirlevel_datum] => 2020-08-19 13:30:15 [updated_at] => 2020-08-19 13:55:03 [bounce] => 1 ) ) )