Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125679
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Gépjármű biztosítási ügyintéző

Hirdetés azonosító:

53463

Munkahely:

Budapest

Mikortól:

2020. szeptember 1.

Munka típusa:

Asszisztencia; adminisztráció ,Pénzügy | Bank | Biztosítás

Szükséges végzettség:

Feladatok

az ügyfelek kárigényeinek fogadása, feldolgozása,

a gépjárműkárok rendezésének ügyintézői támogatása,

a káreseményekhez kapcsolódó szolgáltatás feltételeinek ellenőrzése,

az elbírálások pénzügyi műveleteinek feldolgozása,

határidők figyelemmel követése és betartása,

napi adminisztrációs feladatok ellátása,

együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

legalább középfokú végzettség,

kárügyintézés területén szerzett tapasztalat,

jó problémamegoldó készség,

megbízható, precíz munkavégzés,

határozott, talpraesett személyiség

jó szervező készség, rugalmasság,

B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

angol nyelvtudás.

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

A biztosítási szféra egyik meghatározó, magyar tulajdonú partnerünk budapesti professzionális csapatába Gépjármű biztosítási ügyintéző munkatársakat keresünk.

Amit kínálunk

versenyképes fizetés,

szakmai és személyes fejlődés,

dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,

stabil vállalati háttér,

Home Office lehetőség.

[leiras_rovid] => Gépjármű biztosítási ügyintéző Hirdetés azonosító: 53463 Munkahely: Budapest Mikortól: 2020. szeptember 1. Munka típusa: Asszisztencia; adminisztráció ,Pénzügy | Bank | Biztosítás Szükséges végzettség: Feladatok az ügyfelek kárigényeinek fogadása, feldolgozása, a gépjárműkárok rendezésének ügyintézői támogatá [cim] => Gépjármű biztosítási ügyintéző [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => bajza.vivien@pannonwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 36704550206 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => pannonwork [kapcsolattarto] => Balina-Bajza Vivien [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-07-30 10:59:12 [lekeres_datum] => 2020-07-30 10:59:12 [premium_datum] => 2020-08-29 10:59:12 [lejarat_datum] => 2020-08-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50722 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 36 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50722 [munkak_num] => 190 [jelentkezes_num] => 241 [cegnev] => pannonwork [weboldal] => https://www.pannonwork.hu/ [telefonszam] => 307119735 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50722 [vezeteknev] => Baksy [keresztnev] => Marianna [felhasznalonev] => worklinepannonwork [jelszo] => 5ecd4c417d7e379ea54b1e85feada51d [email] => baksy.marianna@pannonwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-29 12:53:12 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [hirlevel_datum] => 2020-07-29 12:53:12 [updated_at] => 2020-08-05 13:49:59 ) ) )