Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129071
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Kovács Autóalkatrész Kft. állásajánlat
Szegedi telephelyű, folyamatosan fejlődő Üzletünk

PÉNZÜGYI/IRODAI ADMINISZTRÁTOR
munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák

Az álláshoz tartozó elvárások

Amit kínálunk

Munkavégzés helye: Szeged, Kossuth Lajos sugárút 87.

Jelentkezési lehetőség: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, nettó bérigény megjelölésével, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.

[leiras_rovid] => Kovács Autóalkatrész Kft. állásajánlat Szegedi telephelyű, folyamatosan fejlődő Üzletünk PÉNZÜGYI/IRODAI ADMINISZTRÁTOR munkatársat keres Főbb feladatok, munkák Beérkező számlák kezelése, iktatása, bevételezése Készpénz kezelés Számla utalások összekészítése, banki rögzítése Kintlévőségek nyomon követése K [cim] => PÉNZÜGYI/IRODAI ADMINISZTRÁTOR [bersav] => [hely] => Csongrád megye [hely_id] => 6 [telepules] => Szeged [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => karsai-lajos.renata@kovacsauto.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Kovács Autóalkatrész Kereskedelmi Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-09 17:54:43 [lekeres_datum] => 2020-09-09 17:54:43 [premium_datum] => 2020-10-09 17:54:43 [lejarat_datum] => 2020-10-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47657 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 331 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47657 [munkak_num] => 1 [jelentkezes_num] => 48 [cegnev] => Kovács Autóalkatrész Kereskedelmi Kft. [weboldal] => https://alkatreszek.hu [telefonszam] => 204209404 [szamlazasicim] => 6724 Szeged Lajos sgt. 87. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47657 [vezeteknev] => Karsai-Lajos [keresztnev] => Renáta [felhasznalonev] => kaszerviz [jelszo] => 5e9503063add44c7f82f85eea0ded609 [email] => karsai-lajos.renata@kovacsauto.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.2.70 [datum] => 2015-04-14 06:55:42 [bejelentkezes_datum] => 2015-04-14 06:55:42 [hirlevel_datum] => 2015-04-14 06:55:42 [updated_at] => 2020-07-22 11:51:15 [bounce] => ) ) )