Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129496
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Országos lefedettségű energiaszolgáltató céghez keresünk új kollégát, dokumentumkezelési referens pozícióba. Megbízónk Európa több országában jelen van,  és tölt be meghatározó szerepet az energiapiacon és az innovatív energetikai megoldások területén. Közel két és félmillió ügyfelet lát el villamos energiával, valamint több tízezer kis-, közepes és nagyvállalatot árammal és földgázzal a versenypiacon.

A leendő kolléga feladatai:

beérkező levelek bontása, szétválogatása

szakterületenként, vonalkódozás, szkennelés

tértivevényes küldemények összeállítása

SAP rendszerből dokumentumok vonalkódozása

dokumentumkezelő rendszer napi szintű használata

Amivel várják:

nemzetközi cég

modern irodai körülmények

stabil vállalati háttér

határozott idejű munkaszerződés 2021.03.01-ig

heti 40 órás munkavégzés (07:30 - 15:30, hétfőtől péntekig)

cafeteria a munkába állás első napjától

motivációs juttatás

Milyen esetben jelentkezzen?

Ha van már irodai környezetben szerzett tapasztalata,

rendelkezik középfokú végzettséggel,

B kategóriás jogosítványa van,

bírja a csapatmunkát és a monotóniát,

előny ha dolgozott már SAP rendszerben.

Munkavégzés helye

Pécs

Az önéletrajzokat a dologido351606@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre várom. A jelentkezést követően mindenkinek visszajelzek a részletekkel és a kiválasztási folyamat fejleményeivel kapcsolatban.

[leiras_rovid] => Országos lefedettségű energiaszolgáltató céghez keresünk új kollégát, dokumentumkezelési referens pozícióba. Megbízónk Európa több országában jelen van, és tölt be meghatározó szerepet az energiapiacon és az innovatív energetikai megoldások területén. Közel két és félmillió ügyfelet lát el villamos energiával, [cim] => Dokumentumkezelési referens [bersav] => [hely] => Baranya megye [hely_id] => 2 [telepules] => Pécs [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => dologido351606@dologido.hrszoftver.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Viapan Dologidő Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-11 04:56:28 [lekeres_datum] => 2020-09-11 04:56:28 [premium_datum] => 2020-10-11 04:56:28 [lejarat_datum] => 2020-10-11 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 292 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 68 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 292 [munkak_num] => 34 [jelentkezes_num] => 3 [cegnev] => Viapan Dologidő Kft. [weboldal] => http://www.viapan.hu [telefonszam] => 205012582 [szamlazasicim] => 7400 Kaposvár 48-as Ifjúság Útja 42 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 292 [vezeteknev] => Kálmán [keresztnev] => Dóra [felhasznalonev] => dologido [jelszo] => 6147043f031db04b3c97d4c7492a7ce3 [email] => kalman.dora@viapangroup.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 145.236.103.192 [datum] => 2011-01-14 11:40:44 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:53:11 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-08-24 11:29:34 [bounce] => ) ) )