Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 104800
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Csúcsminőségű hallókészülékekkel foglalkozó cégünk csapatába keresünk kiváló szakértelemmel rendelkező, gyakorlott, csapatjátékos audiológust.

Leendő kollégánk feladatai közé tartozik az ügyfelek teljes körű ellátása és gondozása.

Teljes és részmunkaidős, állást is tudunk kínálni budapesti munkavégzéssel. Várjuk jelentkezését, amennyiben szeretné segíteni az idősek és nagyothallók életét, valamint szeretne egy rugalmas és összetartó csapatban dolgozni.

Feladatok

Elvárások

Előny

Amit kínálunk:

Céginformáció:

több évtizedes iparági tapasztalat

megbízható, stabil háttér

Beküldendő dokumentumok: Magyar nyelvű önéletrajz

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, önéletrajzát küldje el a ujallasod@gmail.com e-mail címre.

[leiras_rovid] => Csúcsminőségű hallókészülékekkel foglalkozó cégünk csapatába keresünk kiváló szakértelemmel rendelkező, gyakorlott, csapatjátékos audiológust. Leendő kollégánk feladatai közé tartozik az ügyfelek teljes körű ellátása és gondozása. Teljes és részmunkaidős, állást is tudunk kínálni budapesti munkavégzéssel. V [cim] => Audiológus asszisztens [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => ujallasod@gmail.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Yarus Trade Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2019-08-13 08:01:00 [lekeres_datum] => 2019-08-13 08:01:00 [premium_datum] => 2019-09-12 08:01:00 [lejarat_datum] => 2019-09-13 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49549 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 354 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49549 [munkak_num] => 0 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Yarus Trade Kft [weboldal] => [telefonszam] => 06202909492 [szamlazasicim] => 1193 Budapest, Víztorony u. 20. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49549 [vezeteknev] => Jánni [keresztnev] => Ildikó [felhasznalonev] => yarustradekft [jelszo] => 68521d4d0e06e459c0704a40375cf63c [email] => janniildi@yarus.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 78.131.76.36 [datum] => 2019-08-13 07:56:26 [bejelentkezes_datum] => 2019-08-13 07:56:26 [hirlevel_datum] => 2019-08-13 07:56:26 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )