Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113969
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szoftverfejlesztő és forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IT ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások
Kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség, ügyfél orientáltság, türelmes, pozitív személyiség
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Önállóság
Tanulásra, fejlődésre való nyitottság, precizitás
Microsoft Office (Word, Excel) magabiztos használata.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák
Egyedi fejlesztésű szoftvereink használatának felhasználói szintű támogatása telefonon, emailen
Írásban, telefonon bejelentett problémák fogadása, elbírálása, megválaszolása
Dokumentációk, felhasználói szintű leírások készítése
Az elvégzett feladatok adminisztrálása
Irodai adminisztrációs feladatok elvégzése

Megbízóról:
Hosszú évek óta a piacon lévő, családias hangulatú szoftverfejlesztő és forgalmazó cég.
Fő profiljuk az ERP rendszerek fejlesztése, testreszabása, supportálása, de foglalkoznak termelésirányítási, pénzügyi és futárszolgálati programok fejlesztésével és rendszerkövetésével is.
Náluk biztosított a folyamatos fejlődés, naponta új kihívások várják kollégáikat.
Stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálnak.

Amit kínálunk
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Családias légkör
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye
Budapest [leiras_rovid] =>

Szoftverfejlesztő és forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat IT ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióba

[cim] => IT ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Ágasegyháza [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3078/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:18 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:18 [premium_datum] => 2020-04-25 10:57:18 [lejarat_datum] => 2020-03-24 06:57:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3132 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 6 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 77 [jelentkezes_num] => 108 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 ) ) )